O mnie

Jestem Psychologiem ze specjalnością kliniczną. Przygotowanie do zawodu zdobywałam w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Jestem również Certyfikowanym Terapeutą TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach). Posiadam bogate umiejętności, a także pełne kwalifikacje i nadal nieustannie kształcę się, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikacje w dziedzinie psychologii na terenie Polski i Hiszpanii. Moim celem jest pomóc Ci odnaleźć spokój o radość w jak najkrótszym czasie, pracując u podstaw problemu, aby wytworzyć długotrwałą zmianę.

Jestem empatyczną, troskliwa, profesjonalna i uwielbiam pomagać Klientom w osiąganiu wspaniałych rezultatów. Jestem w pełni zaangażowana w swój własny rozwój osobisty i zawodowy, w związku z czym regularnie uczestniczę w superwizji, a także programach szkoleniowych..

VIDEO

Moje wartości:
Współczucie: Traktuję ludzi, a nie problemy
Zaufanie: Zapewniam doświadczenie, wiedzę
Wsparcie: Oferuję Cię moje ramię, na którym będziesz mógł się wesprzeć w drodze do osiągnięcia celu
Partnerstwo: Jesteśmy zespołem. Nasza wsólna praca, to klucz do sukcesu

Słów kilka o mnie…
Człowiek- orkiestra, albo Kolorowy ptak… Psychologia była Towarzyszką na wszystkich etapach mojego dorosłego życia. W trakcie pierwszych studiów i na początku mojej ścieżki wokalno- aktorskiej, psychologia stanowiła element pracy nad analizą postaci, roli scenicznej. Wnikliwe obserwacje drugiego człowieka pomagały mi w tworzeniu postaci z całym wachlarzem jej barw, z jej cieniami i blaskami. 

W późniejszym czasie, już jako nauczyciel, w pracy z młodzieżą oraz dorosłymi, na różnych etapach ich rozwoju oraz życia, zdałam sobie sprawę jak istotna jest psychologia w podejściu do każdego ucznia w sposób indywidualny tak, by móc zapewnić Mu komfort i właściwą motywację.

Emigracja – kolejny niełatwy moment, wyzwanie, szukanie siebie i budowanie od podstaw.
Niedomknięte rozdziały, niewypowiedziane myśli, żal, niedopowiedziane zdania, frustracja w pogoni za macierzyństwem… wszystko to doprowadziło mnie do epizodów depresyjnych i powtarzających się ataków lęku, z którymi nie potrafiłam sobie sama poradzić.

Kiedy zaczynasz zdawać sobie sprawę, że toniesz lub spadasz w ciemną otchłań, zaczynasz przeraźliwie wołać o pomoc, choć Twojego krzyku nie słyszy nikt poza Tobą samym. To tam odkryłam terapię, a jej efektami byłam zdumiona. To tam dzięki moim Psycholog i Psychiatrze znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, których ciężar przygniatał mnie od lat. To dzięki terapii odważyłam się na szczerą rozmowę ze samą sobą. Wtedy zmieniło się moje życie. Postanowiłam wówczas przygotować się najlepiej jak to możliwe, aby móc pomagać innym, podać Im moje ramię, na którym mogliby się wesprzeć w drodze, dzięki której dotrą do wnętrza siebie, aby móc żyć lepiej, piękniej, spokojniej.

Jeśli szukasz pomocy, wsparcia; jeśli chcesz dać sobie szansę, skontaktuj się ze mną, aby porozmawiać o tym, jak możesz zacząć wprowadzać pozytywne zmiany w swoim życiu.r

Udostępnij wpis